14.jpg
1.jpeg
31.jpg
51.jpg
49.jpg
45.jpg
Adriane.jpg
POPIS:
Adriane je devětadvacetiletá žena, středního vzrůstu. Vždycky se rozčilovala, že mohla mít ještě o nějaký ten cenťák víc. Příroda jí však obdařila pouze 165 centimetry. Na první pohled vypadala jako křehká dívenka. Jenže opak byl pravdou. Její pružné štíhlé tělo bylo pěkně svalnaté, což jí však neubíralo na ženské kráse.

Jemný obličejík, s očima jako dvě mořské laguny, pěkně vykrojenými ústy, je tvrdě kontrastuje s ebenově černými vlasy, které jsou melírovány modrými prameny. Ofina zakrývá vysoké čelo, jinak vlasy volně spadají k ramenům. Výrazný je i make up kolem očí, což je trnem v oku některým nadřízeným.

Téměř vždy je oblečena do riflí, nějaké halenky nebo trička, vše doplněno koženou nebo riflovou bundou. Na nohou mívá botasky. Zbraň není viditelně nošena.
ŽIVOTOPIS: Adriane prožila dětství mezi samými dospělými. Je totiž jedináček a tak byla neustále opečovávána ze všech stran. K nemilému překvapení matky, se hned na začátku střední přihlásila k výuce taekwonda. Ve škole patřila mezi premianty, ovšem ne všichni ji měli rádi. Její cit pro spravedlnost byl prostě tak silný a ona vždy všechno řešila metodou padni komu padni. Někteří jí přezdívali Svatá Andy a snažili se jí nachytat na hruškách. Adriane sice svatá nebyla, avšak její nectnosti nebyly zase až tak závažné. Měla ráda moderní oblečení, rychlou jízdu na motorce i v autě, naučila se taky kouřit a sem tam si dopřála nějaký malý doušek brandy. Rozhodně se nedalo říci, že by vedla nezřízený život.

Po střední škole se přihlásila na policejní akademii, kde byla opět mezi nejlépe hodnocenými studenty. Po ukončení policejní akademie nastoupila jako elévka detektiv, vyšetřovatel. Od té doby už uplynulo několik let a Adriane je zařazena jako inspektor, samostatný vyšetřovatel. Všichni ji znají jako nekompromisní zastánkyni práva, která dbá všech nařízení a zákonů.

Je stále svobodná i když ji neustále obletují nějací ctitelé, od vážnějších záměrů je odrazuje její povolání a nedostatek času. Je velmi ctižádostivá, nesnáží lež a podvody, je přátelská a pokud se její city, ať už přátelské či milostné, setkají se stejnou intenzitou, je věrná a velmi obětavá. Nadřízené sice poslouchá, ale pak si udělá beztak rozhodnutí po svém. Vždy však v rámci zákona.
58.jpg
95.jpg
120.jpg
80.jpg
31.jpg
53.jpg
32.jpg
9.jpg
76.jpg
84.jpg
60.jpg
8.jpg
5.jpg
33.jpg
3.jpeg
1.jpg
14.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one