14.jpg
1.jpeg
31.jpg
51.jpg
49.jpg
45.jpg
Beatrix.jpg
POPIS:


Beatrix nezapře svůj aristokratický původ. Má na ženu celkem vysokou postavu, téměř 180 cm. Postava, i když je štíhlounká, je krásně žensky tvarovaná. Její pokožka je jemná, světlá, což kontrastuje s jejími havraními vlasy, spadajícími téměř k lopatkám. Uhrančivý pohled jejich temně modrých, skoro černých očí, na vás zhlíží z oválného, jemného obličeje. Krásným očím konkurují rudá, smyslná ústa a jemné rysy.

Miluje krajky, brokát a samet a také jemné mušelínové a tylové látky. Nosí dlouhé sukně, ale v jejím šatníku jsou i pokrokové dlouhé kalhoty. Šaty nebo haleny mají často hluboký výstřih, aby zdůraznila svoje přednosti. Nosí však i košile, z jemného mušelínu.

Šperky má ráda výrazně rudé rubíny, ze kterých má celou sadu, čelenku, náhrdelník, náramek i náušnice a prsten. Zbraň žádnou viditelně nenosí, nanejvýš dýku na svou obranu.
ŽIVOTOPIS: Beatrix pochází z bohaté rodiny, její otec byl nejvyšším rádcem krále. Rodinný palác se tyčí na skále nedaleko moře, na které je nádherný výhled. Henry, její bratr šel ve šlépějích otce i děda a byl vysoce postaveným pohlavárem na dvoře. Otec byl zkraje dost zklamaný, když zjistil, že malá Beatrix inklinovala spíš ke všemu nadpřirozenému. Už jako malá dovedla si hrát třeba s listím na zahradě, které se kolem ní vznášelo jako motýlkové. Nešla tedy ani ve šlépějích matky, která byla na dvoře jednou z předních šlechtičen ani ve šlépějích otce, který jak jsme si už řekli, byl politikem.my si pí

Beatrix získala svoje nadání po babičce z matčiny strany. Babička ji i jejího bratránka Jordana, vychovávala a od malička je učila, jak se svým darem zacházet. Zatímco Jordan byl takový živel, metal různé ohnivé koule, šípy a podobně, Beatrix byla úplně jiná. Na svůj věk byla vážná, na všechno upírala svoje krásná kukadla tak nevinně, že vás překvapilo, jakou sílu v sobě má. Vládla totiž darem, který jen tak někdo nemá. Dovedla silou svojí vůle a magickým pohledem odmrštit předmět nebo i postavu, nebo jen přenést předmět z místa na jiní místo. Naučila se i levitovat, což přivádělo Jordana k zuřivosti, protože jemu se to nikdy nepodařilo.

Samozřejmě uměla i Beatrix nějaká ta základní kouzla všech mágů, jak obranná, tak útočná nebo i léčivá. V deseti letech ji prozíravá babička poslala, po dohodě s rodiči, do magické akademie. Beatrix byla nejprve smutná a nechápala, proč jí babička od sebe poslala pryč. Později se dozvěděla, že babička zemřela týden po jejím odjezdu. Až v pozdějším věku pochopila, že jí babička uchránila. V akademii to bylo zařízeno tak, že ani jedna žákyně nenavštěvovala prvních pět let ani nejbližší rodinu, ani za ní nikdo nejezdil. Zprávy se k ní dostávaly pouze prostřednictvím její učitelky. Ta ji oznámila jak smrt její milované babičky, tak později i obou rodičů, kteří byli zabiti při napadení jejich rodinného sídla. O tom, že venku, za zdmi akademie, zuří mocenské boje, o tom se dozvěděla právě v době, kdy jí byla sdělena zpráva o jejich rodičích.

Od té doby uplynulo již několik let. Z malé, plaché Beatrix vyrostla krásná dívka, celkem sebevědomá. Byla vzdělaná, uměla číst, psát, ovládala magii a okrajově se naučila i bojovat s kordem. Moc jí to nešlo, vyjádřila se k tomu tak, že má strach, aby si nevypíchla oko. Trochu se však s kordem naučila zacházet, což jí nakonec stačilo. Akademii ukončila ve svých 18 letech. Rozloučila se a pak nasedla do kočáru a vydala se na cestu k rodinnému sídlu.

Jaké bylo její překvapení, když uviděla, že je jejich krásný rodinný palác v hrozném stavu. Zahrada byla zaplevelená, neudržovaná, zeď, která oplocovala jejich pozemek, na několika místech zbouraná. Jedno křídlo paláce bylo poškozené, okna byla na několika místech vytlučená. Vešla dovnitř a pozorovala zděšeně, jak jsou obrazy rozřezané, nábytek rozmlácený, místy i čalounění rozřezané. Kuchyně a šperkovna vyrabované, jením slovem spoušť. Chvíli tam tak stála a po tváři se jí koulely slzy. Pak se otočila a šla ke stájím, zely prázdnotou, ale uslyšela za sebou tichý hlas. Prudce se otočila a spatřila starého správce, který už se sotva držel na nohou. Od něj se dozvěděla, že otec měl tajný sklep, ve kterém byla truhla s celým jměním. Odměnila se správci přebohatě a pak nechala opravit jedno křídlo paláce, ve kterém si zařídila bydlení.

Obklopila se vším co má ráda, miluje krajky, brokát a samet a také jemné mušelínové a tylové látky, ze kterých si nechala ušít oblečení. Nosí dlouhé sukně, ale v jejím šatníku jsou i pokrokové dlouhé kalhoty. Šaty nebo haleny mají často hluboký výstřih, aby zdůraznila svoje přednosti. Nosí však i košile, z jemného mušelínu. Šperky má ráda stejně, jako snad každá žena. Obdivuje výrazně rudé rubíny, ze kterých má celou sadu, čelenku, náhrdelník, náramek i náušnice a prsten. Ve stáji se objevila černá kobylka, na které si vyjížděla na do okolí. Najmula si zahradníka, kuchařku, štolbu a pokojskou.

Rozvíjela svou magii, a čas od času se podívala ke stolové hoře, která se tyčila na obzoru....
58.jpg
95.jpg
120.jpg
80.jpg
31.jpg
53.jpg
32.jpg
9.jpg
76.jpg
84.jpg
60.jpg
8.jpg
5.jpg
33.jpg
3.jpeg
1.jpg
14.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one