14.jpg
1.jpeg
31.jpg
51.jpg
49.jpg
45.jpg
Bethany1.jpg
Popis:

Devatenáctiletá brunetka se zelenýma očima vůbec nevypadá nebezpečně. I když, pravda, ženy v jejím okolí se musí cítit ohrožené její ženskou krásou a šarmem. Na dívku je při svých 190 cm, dost vysoká, ale jejímu půvabu to neubírá nic. Ráda nosí hlubší dekolty, které skrývají to, co by se nemělo veřejně ukazovat, přesto zdůrazňují její ženské přednosti. Útlý pas je zdůrazněn širokým opaskem, dlouhé nohy ve vysokých, kožených botách jsou krásně tvarované.

Nenosí žádné dlouhé róby, které by jí překážely v pohybu, ale spíše kalhoty, těsně obepínající její nožky. K tomu, jak už bylo řečeno, rozličné halenky, kazaky nebo i trika. Odlehčenou drátěnou košili nosí jen do boje a jak jinak, nemívá ji skrytou tak, jako všichni ostatní, ale pěkně přehozenou přes svoje oblečení. I ta drátěná košile na ní vypadá jako velmi módní záležitost.

U pasu se jí pohupuje dýka s oboustranným ostřím a v zádovém pouzdře má upevněnou svoji hůl. Cestovní vak nosí přes rameno.
Životopis:

Už jako malá holčička si Bethany připadala jiná. Jiná než její bratr, vedle kterého si připadala, jakoby byla jen v jeho stínu. Marian ji měl rád, držel nad ni ochrannou ruku, snažil se ji pomáhat co mu jeho dětské síly stačily. Byl jen o necelé dva roky starší a tak si spolu velmi rozuměli. Tím bylo jejich loučení těžší. Kolem sedmého roku se musela Bethany se všemi rozloučit a tatínek ji odvezl do Kruhu mágů. Marian se snažil otce přemluvit, aby ji tam nedávali. Bylo mu vysvětleno, že by pak celý život musela jeho sestra utíkat před templáři a skrývat se. Žít jako odpadlík, to byla dost děsivá představa pro obě děti a nejspíš nejen pro ně.

V kruhu se Bethany ponejprv hodně stýskalo, ale postupem času si zvykla. Našla si několik skoro stejně starých přátel. Spojovalo je nejdříve to, že jsou stejní, nevybočují z řady. Vždycky byla učenlivá a poslušná, proto si ji oblíbily i její učitelky. Připravovala se pilně na ukončení studia a jak šel čas, stávala se z ní opravdu dobrá kouzelnice. Studium zakončila jako jedna z nejlepších...
58.jpg
95.jpg
120.jpg
80.jpg
31.jpg
53.jpg
32.jpg
9.jpg
76.jpg
84.jpg
60.jpg
8.jpg
5.jpg
33.jpg
3.jpeg
1.jpg
14.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one