14.jpg
1.jpeg
31.jpg
51.jpg
49.jpg
45.jpg
131.jpg
Popis: Pohled šedozelených očí, přísná linka úst, vysoké čelo a vodopád blond vlasů, spadající k lopatkám. To je Betty, energická lékařka na vesmírné misi.
Životopis: Původně pocházím z Glouchestru. Už v sirotčinci, kde vyrůstala, zjistila, že se neumí spřátelit tak jako ostatní děti. Jediná její přítelkyně byla Mily. Přivedly je do sirotčince obě v jeden den. Po velké bitvě zůstaly obě samy, bez rodiny. Možná právě proto k sobě přilnuly jako sestry. Rozdělila je až škola a další jejich životní dráha. Ze začátku se snažily o nějaký kontakt, ale postupně se pouto přetrhlo úplně.

Stejné to bylo na fakultě. Chodívala sice s ostatními na večírky, ale navazovat studentské lásky, sice asi krásné, ale tak krátké jako dech, to neuměla. Byla platonicky zamilovaná téměř celé studium do jednoho profesora, ale ten zřejmě ani netušil... Tam taky vznikla její přezdívka, Ledová královna. I když se od té doby dost změnila, nikdy ne tolik, aby ji to nevystihovalo.

Už na střední začala cvičit aikido. Byl to výborný doplněk k jejímu studiu, jak se častokrát přesvědčila na fakultě. Na medicínu se těšila, byl to její sen. Vždy se učila lehce a tak se nebylo čemu divit, že byla navržena k přestupu na špičkovou armádní fakultu. Přestupovali jen tři, Betty a dva její kolegové.

Po ukončení studia dostala umístěnku do specializovaného střediska. Dalo by se říci, že měla z pekla štěstí...
58.jpg
95.jpg
120.jpg
80.jpg
31.jpg
53.jpg
32.jpg
9.jpg
76.jpg
84.jpg
60.jpg
8.jpg
5.jpg
33.jpg
3.jpeg
1.jpg
14.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one