14.jpg
1.jpeg
31.jpg
51.jpg
49.jpg
45.jpg
91.jpg
Popis: Blanka je 170 cm vysoká mladá žena. Jemnou tvář s oříškovýma očima a jemně vykrojenými ústy, rámují krásné světlounce hnědé, mírně vlnité vlasy, spadající kousek pod ramena. Většinou je oblečena sportovně i když jí můžete potkat ve vyjímečných situacích také na vysokých podpatcích, v přiléhavé sukni a halence s vyzývavým dekoltem. Jako ryba ve vodě se ale cítí v riflích, tričku a teniskách.
Životopis: Blanka se narodila v Jaroměři. Celkem malé městečko ve východních Čechách, kde žila až do svých deseti let. Otec je státní zaměstnanec a tak se stěhovali dál do kraje, tentokráte do Pardubic. Matka, pracuje ve výstrojním skladu jako civilní zaměstnankyně. Gabriela je nejstarší, její sestry jsou dvojčata mladší jen o necelé dva roky. Každá s nich je jiná. Nejvíce překvapila Radka, která se rozhodla pro studium na vojenské škole. Ilona pro změnu nastoupila na chemickou fakultu.

Blanka jediná měla zájmy dva. Historii a archeologii. Vystudovala gymnázium a pak si podala na obě fakulty UK přihlášku. Všichni jí to rozmlouvali, ale ona se prostě tak rozhodla a tak nakonec obě přihlášky odešly. S napětím čekala, jestli ji vyjde alespoň jeden obor. Viděla ty soucitné pohledy, když šla zklamaně od schránky. Pořád nic.

Pak jednoho dne došly dopisy hned dva. Oba měly razítko UK Praha. S tlukoucím srdcem zahučela do svého pokoje a zamkla se. Zapálila si cigaretu a sedla si do křesla. Otevřela první obálku, vyndala a položila dopis ještě přehnutý na stolek. To samé udělala i s druhým. Chvíli je pozorovala a potom zavřela oči. Vzala do ruky první, konečně ho otevřela a široký úsměv na její tváři jasně potvrdil. Přijata. Zvědavě rozložila druhý a chvíli na něj zírala. Nakonec se rozesmála. Típla cigaretu a roztančila se pokojem.

Vyšla ven a vítězoslavně je ukázala rodině " Stěhuji se do Prahy, ještě klika, že mi Hana přenechala svou garsonku." Oznámila. Ten den skončilo její dětství. Na podzim se odstěhovala do Prahy. Nusle jsou jen kousek metrem, ale není to centrum, takže se tady dá celkem dobře učit. To se stalo skoro před třemi lety. Blanka pilně studuje. Hned na začátku se musela domluvit na tom, co bude jak studovat. A protože na archeologii se často jezdilo na různé stáže a podobně, měla na historii individuální studijní plán. Někdy to je opravdu velmi náročné, ale zatím jí to jde dobře.
58.jpg
95.jpg
120.jpg
80.jpg
31.jpg
53.jpg
32.jpg
9.jpg
76.jpg
84.jpg
60.jpg
8.jpg
5.jpg
33.jpg
3.jpeg
1.jpg
14.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one