14.jpg
1.jpeg
31.jpg
51.jpg
49.jpg
45.jpg
137.jpg
POPIS: Caroline je dvacetiletá žena atletické postavy, s pevným svalstvem. Není to typ bicepsové bojovnice, ale svaly jsou vypracovány prací a dlouhými pochody. Nic jí to však neubírá na její ženské kráse. Má dlouhé, přírodně zvlněné hnědé vlasy, které jí volně splývají až do pasu. Souměrný obličej zdobí hluboké,temně hnědé oči, které na vás zvídavě hledí z pod krásně klenutého obočí. Širší lícní kosti, pokožka ošlehaná slunečními paprsky do světle kakaova a přírodně rudé rty, to všechno ji dodává vzhled exotické krásy.

Oblečená je do jakési kožené tuniky, která jen tak tak zakryje co je zakrýt třeba. V pase má uvázaný silnější provaz, který je omotaný kolem jejího štíhlého pasu několikrát. Za tímto opaskem má zastrčenou dlouhou dýku. Tunika je tak krátká, že odhaluje její krásně tvarované a dlouhé nohy. Obuty má sandále, jenž zavazuje až ke kolenům. Ve šněrování pravého sandálu je malé pouzdro, ve kterém má schovanou malou dýku. Na chladné dny má ještě pevné tříčtvrteční natahovací botky, které jsou už pěkně odrbané, ale stále ještě dobré. Ty má teď při upevněné k torně, kterou má na zádech, je celá z kůže a ukrývá ještě kalhoty, rukavice, hučku na hlavu a plášť. Vše z tenké, ale pevné kůže, místy potrhané, lemy prodřené, veškeré její oblečení je poznamenáno časem a dlouhodobým nošením. V torně jsou ještě nezbytné miska a lžíce, láhev na vodu.
ŽIVOTOPIS: Na jihu v úrodných lesích žila Caroline s rodiči a sestrou až do svých 18 let. Otec byl jedním z hlavních zlodějů velké bandy, která si střežila svoje území. Protože neměl syna, vyučil svou prvorozenou dceru tomuto řemeslu. Už od 15 let se Caroline zúčastňovala výprav a postupně se vyrovnávala stejně starým, někdy i starším, chlapcům. Na koni jezdila jako vítr a s bičem umí zacházet skvěle. Má divokou a dobrodružnou povahu. Je od přírody bystrá, školu sice zanedbávala, ale nakonec se naučila číst i psát. V přírodě je jako doma.

Po svých 18 narozeninách s rozhodla odejít od kmene i rodiny a podívat se, jak se žije ve městě. Udělala kompromis a bydlela na pokraji menšího městečka v malém domku. Zpočátku jí městské ulice připadaly neútulné a nepřátelské, ale pak si zvykla i na městský život. Její povaha jí nutila stále se setkávat s novými zážitky, proto se občas nechávala najímat do různých dobrodružných i méně či více nebezpečných výprav. Má ráda svobodu a volnost, ale i peníze a dobrodružství.

To se jí stalo osudné. V jedné karavaně si vyhlídla zámožnou paničku, která se neustále obávala, že je někdo přepadne a ji okrade. Caroline mohla jen tušit, že v kabele, kterou ta ženská pořád tiskla poplašeně k sobě, je nějaká vzácnost. Počkala si, až budou všichni spát a potichu se přikradla k vozu té paničky. Kabela ležela volně na zemi, a její majitelka spokojeně oddychovala. Carolin nestačila udělat ani tři kroky, když se ozval rázný ženský hlas. Otočila se a zjistila, že je to ona panička, majitelka kabelky. Rázem byla obklíčena čtyřmi silnými chlapy, byla to léčka jisté konkurenční bandy. Carolin byla odsouzena a odvlečena do vesnice zatracených...
58.jpg
95.jpg
120.jpg
80.jpg
31.jpg
53.jpg
32.jpg
9.jpg
76.jpg
84.jpg
60.jpg
8.jpg
5.jpg
33.jpg
3.jpeg
1.jpg
14.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one