14.jpg
1.jpeg
31.jpg
51.jpg
49.jpg
45.jpg
138.jpg
POPIS: Téměř třicetiletá Eloen je na ženu dost vysoká. měří skoro 180 cm, má štíhlou postavu s ladnými ženskými křivkami. Její obličej má jemné rysy, nejvíce každého upoutají nádherné, dlouhými řasami lemované, hnědé oči. Jejich jiskrný pohled dovede rozpálit kdejakého muže. Souměrná přírodně zbarvená ústa se krásně usmívají, dovedou se však pevně zavřít do přísné linky. Kaštanově hnědé vlasy má přírodně zvlněné. Dovede z nich vytvořit každou chvíli jiný účes, nejčastěji však jsou zapleteny do volnějšího copu, jenž spadá až pod lopatky.

Oblečena je zpravidla do černých úzkých kalhot z pružné látky, které věrně obepínají její dlouhé nohy a končí někde ve vysokých kozačkách. Bílá delší halena má hlubší dekolt a široký límec. Dlouhé rukávy se na předloktí ztrácejí v rukavicích z jemňoučké kůže, s vysokou manžetou. Přes halenu nosí černý korzetový živůtek, vpředu na šněrování.

Nějaké ty šperky samozřejmě má, jako každá žena, ale nosívá je pouze příležitostně. Jen na pravém ukazováčku má zlatý prsten, bez kamínku s vyrytými runami.

Vosí pas má přepásaný širokým, černým opaskem, který navazuje na korzet. Má k němu připnutý svůj kord a levoruční dýku.
ŽIVOTOPIS: Eloen je městské dítě. Jedináček z bohaté rodiny. Původní její jméno bylo Eugenia Leonia Harcobs, vikomtka. Po smrti obou rodičů, kteří bránili jejich malé rodinné sídlo, se vikomtka rozhodla a přijala jméno Eloen. Od malička se učila nejen hrát na flétnu, vyšívat a podobné ženské dovednosti. Ne snad, že by jí to nějak extra bavilo, ale matka to prostě vyžadovala. Víc se jí líbila jízda na koni, šerm a podobné mužské dovednosti.

Posléze se jí to všechno hodilo, jak vyšívání, šití a podobně, tak i šermování a jízda na koni. Otec jí prozíravě kdysi dávno deponoval značnou částku peněz v bance a tak si mohla dovolit pronajmout menší domek, kde na kraji lesa žila se starou hospodyní. V malé stáji byl černý hřebec, který s ní vyrážel bujně do okolí.

Jakmile se začaly tvořit skupiny na ochranu hranic, přihlásila se jako dobrovolník i se Stínem, jak se jmenoval její hřebec. Domek svěřila do péče hospodyně a zabezpečila jí dostatečně velkou sumou. A pak se vikomtka Eloen vydala s ostatními dobrovolníky na obranu jejich měst a celé země.
58.jpg
95.jpg
120.jpg
80.jpg
31.jpg
53.jpg
32.jpg
9.jpg
76.jpg
84.jpg
60.jpg
8.jpg
5.jpg
33.jpg
3.jpeg
1.jpg
14.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one