14.jpg
1.jpeg
31.jpg
51.jpg
49.jpg
45.jpg
Elvíra.jpg
Popis: Elvíra dostala do vínku neměnnou krásu, takže i ve svých dvěstěpadesáti letech vypadá stále jako mladá třicetiletá kráska. Její jemná pokožka má barvu hořké čokolády. V obličeji jsou výrazné, hluboké, modré oči a smyslná, rudá ústa. Bílá hříva hustých vlasů korunuje její krásu.

Je vysoká 180 cm a postavu by jí leckterá mladice mohla závidět. Její ňadra se dmou nad vosím pasem a dlouhé nohy jsou fakt výstavní. Působí celkově jako krásná mladá, příjemná žena. Avšak to poslední je pouze zdánlivé. Kdo jí pozná blíže ví, o čem se mluví.

Oblečená bývá nejčastěji v rudé kombinéze s kapucí. Stříbrnými a zlatými nitkami jsou na kombinéze vyšité ornamenty ve tvaru run. Úzké nohavice jsou zastrčeny v černých kozačkách z měkké černé kůže. I rukavice jsou ze stejného materiálu. Když je potřeba se "ztratit", zahalí se celá do svého černého pláště, který ji kryje až do půle lýtek. I na něm jsou zlaté a stříbrné výšivky, ale pouze jako lemy.

Její šperky jsou stříbrné a je to celá velká sada. Všechny jsou tvarované do podoby noční můry, jen zavinovací náramek je ve tvaru kobry. Čelenka, obepínající její čelo má uprostřed vsazený křišťál. Pokud měla dobrou náladu, alespoň relativně, problikává mléčným světlem. Když ale uvidíte, že křišťál svítí rudě, raději se Elvíře kliďte z cesty.

Nedaleko ní se pohybuje Naja, velká puma, černá jako noc, jen oči jí žluto rudě žhnou. Má ještě jednoho pomocníka. S jemným šustotem křídel se Leo objeví vždy, když jej svou myslí přivolá nebo i při vyslovení jeho jména. Je to malý ďáblík, který se naučil i některá kouzla.
Životopis: Elvíra je princezna z prastarého rodu temných elfů, drowů. Celé její jméno je princezna Elvíra Eressiel Lótiel Mahtiel. Kdyby to někdo chtěl převést do obecné řeči, znělo by to asi takhle: princezna Elvíra, Osamělá Květina Bojovná. Je prvorozená a byla předurčená k převzetí moci nad celým rodovým klanem. Jenže pak se nad temným společenstvem rozzářilo slunce a jeho paprsky zahnalo všechny drowy do nejtemnějších koutů. Mnoho jich bylo sluncem spáleno, jiní byli zabiti v boji. Elvíra se protáhla uzoučkou chodbou a pak zůstala v temné jeskyni, která se za chodbou ukrývala.

Přemýšlela nad tím, jak to těm příšerným lidem vrátí. Přísahala, že trestu neujdou. Jednou meditovala a objevil se u ní v jeskyni pán temnot. Měli spolu dlouhou debatu, ve které jí vysvětlil svůj záměr, poslat ji na svět. Elvíra celá pookřála, jenomže pak jí došlo, že bude muset na povrch země a tam svítí slunce. SLUNCE, jeden z největších jejích nepřátel. Svěřila se s tou obavou pánu temnot a ten jí daroval vzácný dar. Amulet ve tvaru dubového listu. Po celou dobu, co ho bude mít u sebe, jí i její pomocníky bude chránit před slunečním i jiným světlem. Mělo to však háček. Na svět se mohla dostat teprve po smrti. Teprve pak se bude moci dostat na svět a použít amulet.

Neváhala déle než několik úderů srdce. Tak dlouho čekala až se bude moci pomstít! A tak otevřela malou lahvičku s temně rudou tekutinou a nalila si obsah do vína. To bylo poslední co si pamatovala...
58.jpg
95.jpg
120.jpg
80.jpg
31.jpg
53.jpg
32.jpg
9.jpg
76.jpg
84.jpg
60.jpg
8.jpg
5.jpg
33.jpg
3.jpeg
1.jpg
14.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one