14.jpg
1.jpeg
31.jpg
51.jpg
49.jpg
45.jpg
Frederika.jpg
POPIS:Frederika je sedmadvacetiletá dívka, vysoká 172 cm, vážící 57 kg. Má hnědé, přírodně zvlněné vlasy, které jí spadají k lopatkám. Z jemného oválného obličeje na vás shlížejí dvě studánky modrých očí, lemované dlouhými řasami. Na první pohled by nikdo neřekl, že tato křehká dívka ovládá taekwondo, střílí ze sportovního luku a jezdí na motorce.
ŽIVOTOPIS: Frederika pochází z Marseille, hlavního města departmentu Provence ve Francii. Její babička byla vévodkyně, její syn a Frederičin otec, vévoda a sama Frederika je komtesa. Celý její titul tedy zní, lady Frederika Julie Joberová, komtesa z Provance.
Uznejte, že v dnešní době by se asi každý smál, kdyby se tak nechala titulovat a tak používá pouze civilní jméno Frederika Joberová.

Od malička jí šly cizí jazyky atak ovládá nejen rodnou francouzštinu, ale i další jazyky. Angličtinu, španělštinu, ruštinu a dokonce i češtinu, která je považována za jeden z nejtěžších evropských jazyků. Částečně umí i korejsky a japonsky. Vystudovala institut tělovýchovy a externě i jazykovou školu.

Její otec chtěl mít alespoň jednoho syna, avšak narodily se mu jen čtyři dcery. Frederika po ukončení institutu nastoupila ještě i do vojenské akademie, kterou ukončila v hodnosti seržant major (v Čechách praporčík). Udělala to jen proto, aby otci udělala radost. V rámci školy se naučila i první pomoc, aby mohla případně na misích pomáhat zdravotníkům.


Zdálo by se, že snad je bez poskvrnky a jen tak jí nic nerozhodí. Jenomže tak úplně to pravda není. Jako každý jiný člověk i ona má svoje slabosti a strachy. Nesnáší pavouky a hady, má strach z malých uzavřených prostorů. Má veselou povahu a v kolektivu bývá celkem oblíbená. Ještě je svobodná, přesto, že se kolem ní motá vždy několik nápadníků. Zdá se, že je buď vybíravá nebo jí vyhovuje svoboda.
58.jpg
95.jpg
120.jpg
80.jpg
31.jpg
53.jpg
32.jpg
9.jpg
76.jpg
84.jpg
60.jpg
8.jpg
5.jpg
33.jpg
3.jpeg
1.jpg
14.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one