14.jpg
1.jpeg
31.jpg
51.jpg
49.jpg
45.jpg
Gabriela.jpg
POPIS: Gabriela je dvaadvacetiletá mladá dívka. Ostřeji řezané rysy v obličeji a pronikavý pohled jejích zelených očí, to vás upoutá jako první. Vysoké čelo je ještě zdůrazněno tím, že její kaštanově hnědé vlasy jsou vyčesány nahoru a většinou zapleteny do jednoho silnějšího copu nebo do dvou tenčích. Výjimečně nosí jen ohon a rozpuštěné vlasy lze u ní spatřit málokdy.

Její 175 cm vysoká postava je pěkně žensky stavěná, ale je na ní vidět i to, že Gabriela chodí do posilovny, běhá a snaží se udržovat se v kondici. Obléká se většinou do džínsů různých barev, k tomu trika nebo haleny. Pokud je chladno, tak koženkovou černou bundu. Na nohou většinou nějaké botasky, jinak podle počasí.

V uších má malé zlaté pecičky, na každém ukazováku a prsteníčku zlatý prsten bez kamínku. Sluneční brýle nosí buď jako ozdobu ve vlasech, nebo jen tak ledabyle zavěšené ve výstřihu trička.

Někdy na čtení používá brýle, zejména v pozdních večerních hodinách. Knihy o historii, archeologii a dva notesy na poznámky, několik obyčejných tužek, trhací blok, nezbytná guma, to všechno je pro ni důležité a nezbytné. Přes rameno má větší látkovou tašku, které říká žebradlo. V ní má tyto svoje důležité věci, k tomu ještě hřeben, kartáč na vlasy, několik blbůstek na sepnutí vlasů. Pak ještě láhev s vodou. Na cestování používá batoh na záda.
ŽIVOTOPIS: Gabriela se narodila v Jaroměři. Celkem malé městečko ve východních Čechách, kde žila až do svých deseti let. Otec je státní zaměstnanec a tak se stěhovali dál do kraje, tentokráte do Pardubic. Matka, pracuje ve výstrojním skladu jako civilní zaměstnankyně. Gabriela je nejstarší, její sestry jsou dvojčata mladší jen o necelé dva roky. Každá s nich je jiná. Nejvíce překvapila Radka, která se rozhodla pro studium na vojenské škole. Ilona pro změnu nastoupila na chemickou fakultu.

Gabriela jediná měla zájmy dva. Historii a archeologii. Vystudovala gymnázium a pak si podala na obě fakulty UK přihlášku. Všichni jí to rozmlouvali, ale ona se prostě tak rozhodla a tak nakonec obě přihlášky odešly. S napětím čekala, jestli ji vyjde alespoň jeden obor. Viděla ty soucitné pohledy, když šla zklamaně od schránky. Pořád nic.

Pak jednoho dne došly dopisy hned dva. Oba měly razítko UK Praha. S tlukoucím srdcem zahučela do svého pokoje a zamkla se. Zapálila si cigaretu a sedla si do křesla. Otevřela první obálku, vyndala a položila dopis ještě přehnutý na stolek. To samé udělala i s druhým. Chvíli je pozorovala a potom zavřela oči. Vzala do ruky první, konečně ho otevřela a široký úsměv na její tváři jasně potvrdil. Přijata. Zvědavě rozložila druhý a chvíli na něj zírala. Nakonec se rozesmála. Típla cigaretu a roztančila se pokojem.

Vyšla ven a vítězoslavně je ukázala rodině " Stěhuji se do Prahy, ještě klika, že mi Hana přenechala svou garsonku." Oznámila. Ten den skončilo její dětství. Na podzim se odstěhovala do Prahy. Nusle jsou jen kousek metrem, ale není to centrum, takže se tady dá celkem dobře učit. To se stalo skoro před čtyřmi lety. Gabriela pilně studuje. Hned na začátku se musela domluvit na tom, co bude jak studovat. A protože na archeologii se často jezdilo na různé stáže a podobně, měla na historii individuální studijní plán. Někdy to je opravdu velmi náročné, ale zatím jí to jde dobře.

Zdálo by se, že nedělá nic jiného, ale to není pravda. Je velmi aktivní, posilovna, ranní běh, jízda na kole ale taky taekwondo a paintball, to jsou její zájmy. Nestíhá všechno vždycky a včas, ale poslední dva jmenované sporty začala dělat na střední a tak teď nemusí tak často navštěvovat tréninky, ale spíš jen čas od času se mihne na některé akci nebo turnaji.
58.jpg
95.jpg
120.jpg
80.jpg
31.jpg
53.jpg
32.jpg
9.jpg
76.jpg
84.jpg
60.jpg
8.jpg
5.jpg
33.jpg
3.jpeg
1.jpg
14.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one