14.jpg
1.jpeg
31.jpg
51.jpg
49.jpg
45.jpg

Gina - vyšetřovatel

30.jpg
Popis:

Věk: 33 let
Výška: 180cm
Váha: 65 kg
Hodnost: poručík

Jemné rysy ukazují na slovanský původ, avšak pokožka je o dost tmavší než je zvykem v Norsku. Kaštanově hnědé vlasy jsou dlouhé až skoro do pasu. Často je nosím spletené do různých copů a účesů z nich. Zelenohnědé oči si vás vážně a zkoumavě prohlížejí. Na ženu jsem trochu vyšší postavy, ale mi na ženskosti rozhodně neubírá.

V uniformě mě můžete spatřit opravdu zřídka. Většinou nosím rifle nebo jiné kalhoty, k tomu triko. Jakoby vytahané svetry nebo takové ty svetry "po starším sourozenci", to mám opravdu ráda. Nejsou to opravdu staré vytahané svetry, ale určitý druh ležérní módy. Nosím taky kalhotové kostýmky a do nich košilové halenky nebo roláky. To podle příležitosti, kam jdu. Jen zkušené oko pozná, kde je ukryta moje zbraň, jinak o ni běžný kolemjdoucí nemá ani potuchy. Obouvám se podle oblečení od botasek až po elegantní lodičky.
Životopis:

Pokaždé, když se mě někdo zeptá na můj původ, musím se smát. Děda byl Ital, babička pro změnu Norka. Jak se sešli? To nevím, jen vím, že dědovi rodiče se nastěhovali do Norska, když byl děda ještě maličký chlapec. Maminčina strana je pro změnu z Ruska. S tatínkem se poznali na akademii. Co pamatuju, bydlíme ve dvougeneračním domku. Děda byl policejní důstojník, táta je vyšetřovatel a protože jsem jedináček, prostě jsem od malička tíhla ke stejné profesi. Maminka je zaměstnaná na velitelství. Jsem na ni pyšná, je kapacita přes šifry a kódy.

Když jsem doma oznámila, že jsem si podala přihlášku na akademii do Stockholmu, nastal poprask. Proč ne v Norsku, proč tak daleko. Jenže to jsem právě chtěla, abych to neměla tak blízko a nedržela se máminy sukně. A hlavně, jméno Torres bylo známé a já nechtěla být ta slečna Torress, víte která její maminka... nebo její tatínek... Já chtěla být prostě Gina Torress, policistka. Nakonec jsem se na akademii dostala a dostudovala s červeným diplomem. První umístěnka byla ve Stockholmské centrále. Pak jsem byla přeložena na vyšetřovací oddělení v hodnosti podporučík, samostatný vyšetřovatel. Protože jsem měla celkem dobré výsledky, byla jsem povýšena do hodnosti poručík. Po roce přišel nový rozkaz. Nástup do Uppsaly.
58.jpg
95.jpg
120.jpg
80.jpg
31.jpg
53.jpg
32.jpg
9.jpg
76.jpg
84.jpg
60.jpg
8.jpg
5.jpg
33.jpg
3.jpeg
1.jpg
14.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one