14.jpg
1.jpeg
31.jpg
51.jpg
49.jpg
45.jpg
140.JPG
POPIS: Janet Sarcobs je na první pohled jemná a distingovaná mladá žena. Je vysoká 175 cm, pružná chůze jejich dlouhých nohou, štíhlý pas a žensky tvarované tělo, vás upoutá na první pohled.

Má hebkou, broskvově zbarvenou pleť a její vlasy v barvě medu, spadají ve vlnách až do poloviny zad. Nosívá je volně rozpuštěné a ozdobené květinami nebo čelenkou, jen občas je vyčeše a odhalí tak elegantně tvarovanou šíji. Jemně vykroužené obočí dává vyniknout hlubokým, zeleným očím, které vypadají jako oči kočky a hezky vykrojená rudá ústa, to vše dohromady vytváří přírodní krásu, která upoutává pozornost mužů v jejím okolí.

Dlouhý krk má ozdobení zlatým řetízkem s malým zlatým čtyřlístkem. Do soupravy jejich šperků patří ještě drobné náušnice, ve tvaru čtyřlístku a dva prsteny se zelenými kameny. Jsou to šperky po její babičce a k nim ještě nosí dárek od maminky. Zlatý široký, zavinovací náramek a čelenku, obé s vytepávanými květinovými motivy. Památku na tatínka má schovanou v pravé botě, kde je skryto tajné pouzdro a v něm tepaná dýka.

Na cestování se oblékne do zlatavé haleny z jemného hedvábí, široké, dlouhé rukávy jsou nabrané do vysokých manžet, dekolt je hluboký tak akorát, aby to nebylo považováno za neslušné a ještě kryl to, co má, i když za ty krásné, pevné tvary se rozhodně stydět nemusí.

Vypasované kalhoty a korzet, který nosí přes halenu, jsou z černé kůže. Jezdecké boty jsou měkké a pohodlné, vyrobené z černé kůže. Dlouhý plášť v černé barvě s kapucí, kožené rukavice z jemné kůže mají vysoké manžety téměř k loktům. Na zádech se jí při chůzi pohupuje černý klobouk, v pirátském stylu, ozdobený zlatým perem ze sokola.
ŽIVOTOPIS: Janet je jedináček. Její tatínek je vrchní podkoní a maminka je hlavní švadlena. Tatínek chtěl mít syna, a proto Janet učil jezdit na koni, šermovat. Zato mamince se to moc nelíbilo, chtěla svou holčičku strojit do krajek a střevíčků, vyšívat, tančit. Protože Janet byla od malička nezkrotná a divoká ale i mírná a sladká, prostě ženská jak má být, je to jakoby se v ní praly dvě osoby.

A tak se stalo, že umí od všeho něco, ale víc se jí líbí šermování, jízda na koni. Prostě akce, pohyb, volnost a svoboda. Kdežto vyšívání, tanec a hraní na loutnu, je pro ni svazující, nudná činnost, kterou vykonává jen málokdy a jen proto, aby udělala mamince radost.

Jako šermířka byla opravdu zručná, na koni jezdila jako vítr. Ke svým 18 narozeninám dostala od tatínka černého hřebečka a malou, tepanou dýku v pouzdře. Maminka ji předala rodinné šperky po babičce. Zlatý řetízek s malým zlatým čtyřlístkem. Do soupravy jejich šperků patří ještě drobné náušnice, ve tvaru čtyřlístku a dva prsteny se zelenými kameny. K nim ještě nosí dárek od maminky, Zlatý široký, zavinovací náramek a čelenku, oboje s vytepávanými květinovými motivy.

Byla šťastná, milovala rodiče, svůj život a svobodu. Naučila se střílet i z kuše, takže jezdívala s tatínkem i na lov, když byli pozvaní. Nejprve byla pozvána ke dvoru jako dvorní dáma, později se stala společnicí nebo spíše pobočnicí a ochranitelkou své hradní paní.
58.jpg
95.jpg
120.jpg
80.jpg
31.jpg
53.jpg
32.jpg
9.jpg
76.jpg
84.jpg
60.jpg
8.jpg
5.jpg
33.jpg
3.jpeg
1.jpg
14.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one