14.jpg
1.jpeg
31.jpg
51.jpg
49.jpg
45.jpg
Jarmila.jpg
POPIS:


Jarmila je 30 let, ale vypadá mladší. Její postava je vysoká jen 165 cm a při váze 55 kg, vypadá subtilně. Hnědé, přírodně zvlněné vlasy jí sahají asi do poloviny zad. Nosívá je stažené v týle, jen pár pramínků je na čele jako ofinka.

Protože žila v úplně jiné dimenzi, bylo jí jedno do čeho se ustrojí a tak nosívala často oblečení po mamince nebo i po babičce. Nosí brýle a když jde za „dámu“, tak nasadí čočky. Přijde jí, že se v tom schovává před světem.

I když je pravda, že kdyby maminka nakoukla do její skříně, nevěřila by. Našla by tam i rifle, sportovní kostýmky, přesně to co Jarmila moc nenosí a když tak jen v nejnutnějších případech. Na služební recepce, prezentace a podobně. Rozhodně svým zevnějškem klame celé okolí a možná i sebe.
ŽIVOTOPIS: Jarmila nevedla nijak dobrodružný život. Vyrostla jako jediné dítě bohatých rodičů. Matka je profesorkou chemie a biologie na Univerzitě Palackého v Olomouci a aktivně se podílí na výzkumech v laboratořích fakultní nemocnice. Otec se zabývá kvantovou fyzikou ve vědeckém institutu v Praze. Díky velkému pracovnímu vytížení rodičů trávila Jarmilka většinu času sama.

A tak si vytvořila vlastní svět, opřený o příběhy, které si přečetla v knihách nebo viděla ve filmech. Vystřídala spoustu žánrů, ale svou podstatu našla až po shlédnutí filmu Vetřelec Její životní ikonou se stala legendární Ellen Ripleyová. Vedena snahou taky se umět tak bránit, přihlásila se na aikodo. Ze začátku to vypadalo, že to vzdá, ale jejích učitel si ji vzal stranou a nakonec se mu podařilo přesvědčit ji, aby to nevzdávala. Nakonec byla mezi nejlepšími. Ještě na střední začala chodit na Paintball a na univerzitě prošla dvouměsíčním výcvikem o přežití na jednom ostrově nedaleko Řecka. Je to už dlouho. Po škole přestala s těmito aktivitami a plně se vrhla na práci.

Vystudovala Masarikovu universitu v Brně v oboru matika a fyzika s červeným diplomem. Jenže díky své malé sebedůvěře se zatím nedokázala uplatnit ve vědě, která je jejím snem. Namísto toho pracuje ve fyzikálních laboratořích olomoucké univerzity jako pouhá asistentka profesora. Stále ještě se snaží zvyšovat svou úroveň a tajně sní o tom, že až jednou profesor odejde do důchodu...

Už na škole se seznámila s Michalem Müllerem. Zamilovala se do něho a on do ní. Tedy to říkal on, netušila, že Michalovi šlo jen o peníze jejích rodičů a Jarmilku pouze využíval. Její rodiče se jí to snažili všemožně naznačit, ale ona neposlouchala. Ignorovala i řeči, že Michal střídá jednu milenku za druhou, věřila jen svému vysněnému životu a řeči ostatních jí byly ukradené.

Oči se jí otevřely až po té, co Michala nachytala v domě svých vlastních rodičů, dokonce ve své ložnici, s mladou blonďatou studentkou. Zhrzená a se zlomeným srdcem zrušila zasnoubení a s Michalem se rozešla. Potom se uzavřela do sebe a znovu se šla podívat na trénink aikida. To bylo měsíc před odjezdem na dovolenou, kterou jí vybrala a zaplatil matka ve snaze, aby se Jarmilka dostala do jiného prostředí a přišla na jiné myšlenky. A tak se ocitla na Floridě.
58.jpg
95.jpg
120.jpg
80.jpg
31.jpg
53.jpg
32.jpg
9.jpg
76.jpg
84.jpg
60.jpg
8.jpg
5.jpg
33.jpg
3.jpeg
1.jpg
14.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one