14.jpg
1.jpeg
31.jpg
51.jpg
49.jpg
45.jpg
Juliet.jpg
Popis: Juliet je mladá jednadvacetiletá mladá žena. Ač to tak na první pohled nevypadá, je cílevědomá, energická a velice příjemná. Její souměrný obličej má velmi jemné rysy. Krásně modré oči, lemované dlouhými, černými řasami se na vás dívají zvídavě a často jsou plné jiskřiček smíchu. Jemně vykrojená ústa se většinou usmívají. Celý tento obraz dokresluje koruna její krásy, nádherná záplava vlnitých blond vlasů. Odhalují vysoké, intelektuální čelo, působí měkce a jako vodopád volně spadají téměř do pasu. Juliet z nich dovede vytvořit různé účesy, od téměř dětsky vypadajících a roztomilých copánků, až po složité proplétané účesy.
Americké dívky je ponejvíce vidět v kalhotách. Juliet také nosí rifle různých barev a k nim má spoustu triček a halenek. Ovšem na rozdíl od ostatních dívek, nosí ráda i šaty a sukně. Pokud ji potkáte na univerzitě pětkrát do týdne, pokaždé bude jiná a vždycky příjemně se usmívající a připravena vyslechnout si každého.
Životopis: Juliet pochází z Paříže, kde studovala na fakultě žurnalistiky. Podařilo se jí dostat se mezi žadatele o výměnný studijní pobyt. Teď už je skoro rok v Americe a pokračuje tu ve svém studiu. Je ve skupině zahraničních studentů. Je to velmi různorodá skupina,ale právě proto mají hromadu známých a přátel. Její přítelkyně jí slíbila, že se pokusí dostat ji na večírek, který pořádal Kenny. Jak jí vysvětlila a jak Juliet slyšela z více strany, byla to prestižní událost. A tak se Juliet domluvila se studentským časopisem na Paris Academy, která byla její mateřská škola, že udělá interview s Kennym. A jak se dalo čekat, zabralo to a Kenny ji pozval na svůj dlouhý, mejdan na chatě.

Jako všichni lidé i Juliet má svoje dobré a horší stránky. Je přátelská, usměvavá, cílevědomá, učí se velmi lehce. Na druhou stranu ji nebaví moc domácí práce, ráda se strojí a dovede v butiku strávit klidně i celé odpoledne, než si něco hezkého vybere. Ráda se totiž líbila nejen sobě, ale i svému okolí. Navíc si zakládala na tom, že francouzská žena je nejlépe ustrojená, učesaná, nalíčená, no prostě kráska jak má být. Další její nectností je kouření. Nekouří mnoho, ale sem tam si cigaretku dá. Nesnáší myši, pavouky, hady a podobnou havěť. Zato ráda a docela slušně zpívá, hlavně francouzské šansony.
58.jpg
95.jpg
120.jpg
80.jpg
31.jpg
53.jpg
32.jpg
9.jpg
76.jpg
84.jpg
60.jpg
8.jpg
5.jpg
33.jpg
3.jpeg
1.jpg
14.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one