14.jpg
1.jpeg
31.jpg
51.jpg
49.jpg
45.jpg

Lauren - kouzelník

230.jpg
Popis: Lauren měří 165 cm, což je pro ni velká výhoda. Je hrdá, mrštná a všímavá. Její husté, zlatomedové vlasy, jí kaskádovitě spadají až skoro do pasu. Její pleť je světlounká s jemnými chloupky, jako broskvička. Modrozelené oči, hluboké jako dvě studánky a přírodně červená, něžně vykrojená ústa, jí dodávají na ženskosti.

Oblečena je do korzetových šatů šatů z jemné látky, s hlubokým dekoltem a nařasenou dlouhou sukní. Přes tyto spodní šaty nosí damaškové, korzetové šaty, jenž se zapínají na šněrování od dekoltu k pasu. V pase má uvázaný veliký, zlatavý šátek.

Nutno podotknout, že v záhybech sukněv je ukryto několik kapes a kapsiček. Obuta je do sandálů tkz. kristusek z černé kůže, které se šněrují až ke kolenům. U pasu se jí pohupuje čutora s vínem a dýka.

Různě ukryté v kapsách má vrhací hvězdice a malá dýka je uschována ve speciálním pouzdru, které má upevněno na pravém stehně, překryté sukní. Přes levé rameno má přehozenou příruční kabelu ve které je ještě zlatavý plášť a černá kombinéza, trochu jídla a pár bylinek.

Její šperky jsou všechny z jedné sady, jemný řetízek a naušnice, vše s přívěšky ve tvaru zelených lístečků. Na levém předloktí má zavinovací náramek, který sahá od zápěstí téměř k lokti a je zdobený tepanými lístky. Na pravém ukazováčku se jí skví prsten se zeleným kamene.
Životopis: zatím není
58.jpg
95.jpg
120.jpg
80.jpg
31.jpg
53.jpg
32.jpg
9.jpg
76.jpg
84.jpg
60.jpg
8.jpg
5.jpg
33.jpg
3.jpeg
1.jpg
14.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one