14.jpg
1.jpeg
31.jpg
51.jpg
49.jpg
45.jpg

Lavínie - lukostřelec

24.jpg
Popis:

Lavinia je téměř třicetiletá mladá žena. Není to žádná ohromující krasavice, má kulatý obličej, tváře posypané pihami, silnější rty, přírodně husté obočí se klene nad jejíma modrozelenýma očima. Vlasy nosí na čele sestřihnuté do ofiny, jinak je má sepnuté na temeni několika prameny. Jsou dlouhé asi k lopatkám a o jejich barvě se říká, že mají neurčitou světlou barvu. Rozhodně ji však nepřehlédnete, už jen proto, že měří téměř 190 cm. Celé tělo je svalnaté, nikde ani kousek tuku, zpevněné každodenním tréninkem, ale nic to neubralo na jejich ženských křivkách.

Oblečena chodí do kakaově hnědých kožených kalhot, které mají rovný střih, aby měla volnost pohybu a kožené vesty korzetového typu. Pokud je velké teplo, vymění dlouhé kalhoty za krátké, ze stejného materiálu, končící těsně pod koleny. Pokud je větší zima, oblékne pod vestu bavlněný nátělník, kakaové barvy. K jejímu vybavení patří ještě chrániče předloktí, střelecké rukavice bez prstů, černý plášť s kapucí, jenž je dlouhý jen ke kolenům. Na nohou má kotníčkové šněrovací botky na měkké podešvi, pro tichou chůzi. Ještě má také vysoké boty, jenž sahají téměř ke kolenům.

Dále je vybavena sadou nožů na vyřezávání šípů, dýkou a samozřejmě dvěma toulci pro pětadvacet šípů do každého. Její luk je specielně vyroben pro ni. Je přesně vyvážený a odlehčený, aby vydržela dostatečně dlouho držet namířeno na cíl. Mimo toho je v jejím vaku ještě láhev na vodu, placatice s alkoholem, jídlo na dva dny, lano asi 2 metry, klubko provázku a samosebou rezervní oblečení.
Životopis:

Lavinia pochází z Roblova, městečka v podhůří nedaleko Rudého jezera. Oba její rodiče byli mágové a tak se snažili už malou Lavinii naučit něco ze svých kouzel. Jenomže ona si raději hrála na stopaře a záviděla tatínkovi, že jezdí na koni a ona ještě nemůže. Nakonec to rodiče vzdali i když jim bylo jasné, že nějaké magické schopnosti asi má, ale potlačila je hned v dětství. Poslali ji tedy v deseti letech ke starému lovci, aby ji naučila jak se chovat v přírodě, rozpoznávat nějaké bylinky a podobně. Lavinie se naučila od něj i vyřezávat si šípy a on jí pak na rozloučení vyrobil luk, který má dodnes.

To už je tak dávno, že vzpomínky již dávno vybledly. Lavinia od svých sedmnácti let bojuje jako střelec. Nejdříve se rozhodla odejít z rodného kraje do Belisaere. Tam se přihlásila jako střelec k obraně hlavního města. Postupem času se ještě více zdokonalila a v současné době je jedna z elitních střelců. Naučila se různé další techniky. Ke střelbě, stopování a jízdě na koni, přibrala i obranu s dýkou a co jí nejvíc překvapilo, dokonce i magický štít a zesílené vnímání (zvuky i vidění). Krev se prostě nezapře.
58.jpg
95.jpg
120.jpg
80.jpg
31.jpg
53.jpg
32.jpg
9.jpg
76.jpg
84.jpg
60.jpg
8.jpg
5.jpg
33.jpg
3.jpeg
1.jpg
14.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one