14.jpg
1.jpeg
31.jpg
51.jpg
49.jpg
45.jpg
Lisa.jpg
POPIS:


Pohled šedozelených očí, přísná linka úst, vysoké čelo a pevně stažený vodopád blond vlasů, spadající k lopatkám. To je Lisa...ledová královna... tak jí říkali ti, kdo ji moc neznali. Věděla o tom, nijak ji to nevzrušovalo.
ŽIVOTOPIS: Už v sirotčinci, kde vyrůstala, zjistila, že se neumí spřátelit tak jako ostatní děti. Jediná její přítelkyně byla Mily. Přivedly je do sirotčince obě v jeden den. Po velké bitvě zůstaly obě samy, bez rodiny. Možná právě proto k sobě přilnuly jako sestry. Rozdělila je až škola a další jejich životní dráha. Ze začátku se snažily o nějaký kontakt, ale postupně se pouto přetrhlo úplně.

Stejné to bylo na fakultě. Chodívala sice s ostatními na večírky, ale navazovat studentské lásky, sice asi krásné, ale tak krátké jako dech, to neuměla. Byla platonicky zamilovaná téměř celé studium do jednoho profesora, ale ten zřejmě ani netušil...

Už na střední začala cvičit aikido. Byl to výborný doplněk k jejímu studiu, jak se častokrát přesvědčila na fakultě. Na medicínu se těšila, byl to její sen. Vždy se učila lehce a tak se nebylo čemu divit, že byla navržena k přestupu na špičkovou armádní fakultu. Přestupuvali jen tři, Lisa a dva její kolegové.

Po ukončení studia dostala umístěnku do specilizovného střediska. Dalo by se říci, že měa z pekla štěstí ... Jenže pak, jako blesk z čistého nebe byla převelena na Fénixe. Velitel sice protestoval, ale rozkaz přišel přímo z admirality.

A tak, ve svých osmadvaceti letech, sbalila svoje věci a teď se rozhlíží po lodi...
58.jpg
95.jpg
120.jpg
80.jpg
31.jpg
53.jpg
32.jpg
9.jpg
76.jpg
84.jpg
60.jpg
8.jpg
5.jpg
33.jpg
3.jpeg
1.jpg
14.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one