14.jpg
1.jpeg
31.jpg
51.jpg
49.jpg
45.jpg
Marilla.jpg
Popis: Marilla je asi 170 cm vysoké, pohledná elfka. Své dlouhé černé vlasy má zapleteny do tenkých copánků, na čele jsou sepnuty čelenku, ozdobenou květinami. Černé oči jsou hluboké a mají pronikavý pohled.

Oblečena je celá do černého, haleny bez rukávů a široké kalhotové sukně, po celém tomto oděvu jsou zlatou nitkou vyšity ornamenty a runy. Přes ramena má přehozený plášť s kapucí, na zádech jsou vyobrazeny oči pumy. Pod pláštěm je na zádech ukrytý malý batůžek na osobní věci, černé, kožené rukavice, dlouhé skoro k loktům, čutoru na vodu. Obuta je do šněrovacích sandálů, uvázaných až pod koleny.

Opírá se o svou krásnou hůl, jejíž hlavice je vytvarována do tvaru hlavy pumy s otevřenou tlamou a celá je ozdobená vyřezávanými znaky a ornamenty.

Na levé ruce mám od lokte skoro k ramenům vytetovanou nádhernou pumu, na pravé ukazováčku prsten se dvěma smaragdy, krk je ozdobeny náhrdelníkem, vytvořeným z drápů pumy. Za širokým opaskem je zastrčena dlouhá dýka.
Životopis: Marilla se narodila v malé vesničce uprostřed krásných lesů, nedaleko Loddenu. Její tatínek byl lovec a stopař , známý po celém širokém okolí. Maminka pomáhala lidem, léčila je bylinkami a různými mastičkami. Celé dětství pomáhala Marilla matce při sběru bylin a od otce se naučila střílet z luku a zacházet s dýkou. Měla ráda přírodu, les i zvířata.

Už jako malý capart překvapila matku svou schopností. Nedařilo se jí dosáhnout na polici, kde byl její oblíbený hrneček. Jiné dítě by se třeba rozbrečelo, ale Marilla se na hrneček chvíli dívala a pak se hrneček začal pomalu pohybovat jejím směrem a než se maminka nadála, drželo děvčátko svůj hrneček v ručkách. Za nedlouhou dobu, přistěhovala se k nim maminčina matka, Začala bydlet v malém zahradním domku a starala se i o učení malé Marilly. Ano, Vilemína byla jedním z mágů. Naučila děvčátko základům magie a připravila ji na to, že její život bude trochu odlišný od života obyčejné elfky.

Marilla byla pečlivá a učenlivá. A taky tak trochu parádivá. Ráda se, asi jako všechny její vrstevnice, zdobila. Jenže zatím co ostatní děvčata spíše používala rafinovaně různé barvičky, Mariila ne. Používala květy nebo malé ozdůbky do vlasů. Vlasy různě splétala do copánků a umně si do nich vetkla květy, které právě v okolí kvetly. Měla i několik druhů různých čelenek, které střídala. Také se ráda strojila, ale nikdy ne výstředně. I když to, čemu jeden říká výstředně, jiný to považuje za skromné oblečení. Věc názoru. Nejraději měla barvu černou nebo pak modrou ve všech odstínech.

Ve svých dvanácti letech byla Marilla poslána do Loddenu, aby se zde učila u magistra. Zprvu ji vadilo, že nemůže být venku v přírodě, ale časem si zvykla. Jen čas od času, pokud se naskytla příležitost, zašla do blízkého lesa a tam čerpala sílu z přírody.
58.jpg
95.jpg
120.jpg
80.jpg
31.jpg
53.jpg
32.jpg
9.jpg
76.jpg
84.jpg
60.jpg
8.jpg
5.jpg
33.jpg
3.jpeg
1.jpg
14.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one