14.jpg
1.jpeg
31.jpg
51.jpg
49.jpg
45.jpg
144.jpg
POPIS: Dvacetisedmiletá Megan je drobné a křehce vyhlížející postavy, měří pouhých 160 cm a váží 50 kg.

Věčně zahloubaná do vědeckých knih, statí nebo článků ať už v tištěné podobě nebo na laptopu, není se tedy co divit, že si zkazila oči a musí používat na brýle na blízko. Její jasně modré oči si vše prohlížejí jakoby byly rentgenové. Souměrný a poměrně hezký obličej bývá převážně zamyšlený a taky sem tam nějaká ta šmouha od špinavých prstů.

Světle hnědé vlasy rostou jako "dříví v lese", Megan jim moc pozornosti nevěnuje, na zbytečnosti nemá totiž čas. Proto je nosí buď spletené do malých copánků a ty pak stáhne gumičkou do ohonu na temeni, aby nepřekážely anebo jenom stažené na temeni. Jejími šperky je tenký zlatý řetízek s maličkým čtyřlístkem, naušnice ve tvaru čtyřlístku a dva zlaté prstýnky s kamínky tvarovanými taky do čtyřlístku. Tyto šperky jsou pečlivě zabalené a schované, Megan je nosí velice zřídka a to jen pro slavnostní nebo jinak vyjímečné chvíle.

Stejně tak jako o vzhled obličeje či svoje vlasy nepřikládá váhu ani svému ustrojení. Důležité pro ni je, aby mělo kapsy, kapsišky a bylo pohodlné. Kombinéza v hnědé barvě s emblémem archeologů jí plně vyhovuje. Jenom jí je trochu velká a proto ji má v pase staženou opaskem.

I přesto, že Megan moc moc nedbá jak vypadá, je půvabná a taky velice přátelská, pokud vás přes svou roztržitost zaregistruje, je schopna se s vámi přátelsky bavit. Potom se dozvíte kolik kostí či střepů jakýchsi našli a jak významné je právě toto naleziště. Jinak je ve společnosti zamlklá a moc toho nenamluví.
ŽIVOTOPIS: Megan se narodila před sedmadvaceti lety na zemi ve druhém největším městě Nevady. Jejich rodokmen sahá do daleké minulosti a najdete v něm náčelníka indiánského kmene nebo majitele velkého kasina či vědeckou pracovnici.

Megan se už v útlém věku zajímala o tatínkovu práci. Zřejmě to bylo hlavně proto, že tatínek odjížděl velmi často na dlouhé expedice a byl tak pro děti velmi vzácný. Starší brat Wilson však mluvil o otcově práci s pohrdání. " Hrabat se v hlíně, brrrr fuj." Mladší sestra Katrin se spíš držela maminčiných sukní.

Megan byla zvídavé dítě, jak jen mohla, "zašila" se někam a hltala celé stohy knih. Zezačátku četla všechno, co jí přišlo pod ruku. Později už si začala vybírat a k překvapení matky i otce, četla knihy s vědeckými poznatky o archeologii a také historické knihy, které prakticky popisovali život a kulturu prastarých národů.

Nikdo se ani nedivil tomu, že se z ní stala archeoložka. Začala pracovat pro velkou nadnárodní společnost, která ji také poslala na roční vojenský výcvik.
58.jpg
95.jpg
120.jpg
80.jpg
31.jpg
53.jpg
32.jpg
9.jpg
76.jpg
84.jpg
60.jpg
8.jpg
5.jpg
33.jpg
3.jpeg
1.jpg
14.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one