14.jpg
1.jpeg
31.jpg
51.jpg
49.jpg
45.jpg

Molly - vikářova žena

Molly.jpg
POPIS:
Molly je jemná, distingovaná žena středních let. I v pětačtyřiceti letech má pěknou, žensky svůdnou postavu. Hnědé vlasy, už prokvetlé stříbrnými nitkami na skráních, nosí většinou sčesané do týla a tam volně upnuté do drdolu. Tím krásně vynikne její oválný obličej s vysokým čelem, jemnými rty a zvídavýma, poměnkovýma očima.
Je vysoká jen 160 centimetrů, ale postavu má ještě stále pružnou, jako za mlada. Její manžel, Paul, se vždy směje, že i po dvou dvou dětech má štíhlejší pas než za svobodna.
ŽIVOTOPIS: Molly je charismatická, jemná, ale taky zvídavá a energická žena. Její role, vikářovy ženy, jí velí v městečku pomáhat s různou činností. Pořádá různé sbírky, do kterých zapojuje i místní skautky, je členkou sdružení žen i v divadelním spolku. S domácností ji pomáhá Mína, dobrá duše, která jí pomáhala s výchovou obou dětí a pak u nich zůstala jako hospodyně.
Kolem vikářství je zahrada, kde se především pěstuje zelenina do kuchyně. Avšak ani květiny nepřišly zkrátka. Její činorodá povaha ji pomalu nedá ani odpočinout. Velmi ráda čte, nejen noviny a časopisy, ale i knihy, kterých mají s Paulem celou řadu.
58.jpg
95.jpg
120.jpg
80.jpg
31.jpg
53.jpg
32.jpg
9.jpg
76.jpg
84.jpg
60.jpg
8.jpg
5.jpg
33.jpg
3.jpeg
1.jpg
14.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one