14.jpg
1.jpeg
31.jpg
51.jpg
49.jpg
45.jpg

Walerika - bojový mág

142.jpg
POPIS: Walerika je mladá, sebevědomá žena. Ve svých pětadvaceti letech má pružnou, sportovní, 170 cm vysokou postavu, vytrénovanou pravidelným cvičením. Avšak nijak jí to neubírá na ženské kráse, která je v jejich rodině dědičná. Souměrný obličej má vysoké čelo, pod nímž je krásně klenuté obočí. Temně hnědé oči jsou obklopeny dlouhými černými řasami. Nosík jako pršáček, něžná ouška a smyslné rty, to je přírodní krása této mladé ženy.

Její vlasy mají těžko popsatelnou barvu. Jsou temně hnědé, místy s měděnými odlesky a dlouhé až do půlky zad. Většinou je má vyčesané z čela a od kořínků spletené do tenkých copánků, které pak spoutá v týle. Na čele nosívá čelenku z tenké hnědé kůže. Na levé ruce je vysoko nad loktem zavinovací náramek. Na krku se na tenkém, ale pevném řetízku pohupuje medailonek. Na pravé ruce nosívá tenký zlatý prstýnek a druhý, s krásným rubínem, jenž skrývá tajnou schránku.

Na rozdíl od ostatních mágů, nenosí Walerika robu, ale jakési triko, které končí kousek pod ňadry a k tomu přiléhavé kalhoty v délce těsně nad kolena. Na nohách nosí sandále, jejž se šněrují až ke kolenům. V chladných dnech obleče místo krátkých kalhot, dlouhé a na triko tuniku, kterou přepásá opaskem. K jejímu vybavení patří ještě pevné kotníčkové boty, dlouhý plášť s kapucí a jedna rudá róba, kterou má pouze pro slavnostní příležitosti.
ŽIVOTOPIS: Walerika se narodila jako druhé dítě. Maminka při těžkém porodu zemřela a tak se o ni staral a vychovával ji tatínek a starší bratr. Nebylo se proto co divit, že byla spíše jako kluk. Jezdí na koni jako vítr, umí se ohánět mečem i šavlí. V případě potřeby je dost mrštná a silná na to, aby nepřítele udolala i bez zbraně nebo na dálku některým kouzlem.

Mezi děvčaty proto nebyla moc oblíbená a ani nemá žádnou kamarádku. Postupně se rozvinula v krásnou ženu, okolo které se každou chvíli točilo několik ctitelů. Ve dvaceti letech ji otec provdal za Marcuse, válečníka. Jednoho dne se už nevrátil z válečné výpravy a tak je teď Walerika už více než tři roky vdovou.
58.jpg
95.jpg
120.jpg
80.jpg
31.jpg
53.jpg
32.jpg
9.jpg
76.jpg
84.jpg
60.jpg
8.jpg
5.jpg
33.jpg
3.jpeg
1.jpg
14.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one